O mnie

Nazywam się Marta Sawka, jestem mamą dwóch wspaniałych i jednocześnie bardzo wymagający chłopców.

Marta z synem
Marta Sawka
Kim jestem?

Dlaczego zajmuję się terapią dla dzieci i młodzieży?

To właśnie dzięki moim synom obrałam swoją drogę zawodowa. Oni byli i nadal są moją inspiracją do ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego. Moje główne studia, które ukończyłam to pedagogika terapeutyczna z rehabilitacją oraz Wczesne Wspomaganie Rozwoju (WWR) dzieci ze spektrum autyzmu i innymi zaburzeniami.

Kompetencje

Wsparcie dla dzieci i młodzieży atypowych

Jestem specjalistą z zakresu autyzmu z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyłam również wiele certyfikowanych szkoleń i kursów z zakresu pedagogiki specjalnej. Jestem trenerką Treningu Umiejętności Społecznych (TUS) oraz Przyjaciół Zippiego, trenerką I° Ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne i trenerką Metody Dobrego Startu Marty Bogdanowicz (MDS) oraz trenerką terapii zastępowania agresji.

Posiadam również kwalifikacje do prowadzenia terapii ręki i stopy, a także ukończyłam szkolenie z zakresu komunikacji alternatywnej i wspierającej (AAC). Stale się rozwijam i jeszcze wiele szkoleń przede mną!

Marta - Centrum Rozwoju
Zaangażowanie

Jestem tu dla Ciebie

Z ogromną przyjemnością dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem w szerszej perspektywie. Chętnie prowadzę konsultacje dla rodziców, opiekunów poszukujących pomocy, wsparcia a nawet rozwiązań w tematyce funkcjonowania swoich dzieci i tych młodszych i tych już starszych.

Postaram się skutecznie Was inspirować do odkrywania świata dzieci i młodzieży.

Chcesz wiedzieć więcej?

Umów się na bezpłatną konsultację!